48v Li-ion-oplader
✱Ingangsspanningsbereik:AC90-264V,
✱Uitgangsspanning: DC 12V/24V/36V/48V/60V/72V/96V,
✱Input/Output-stekker (optioneel),
✱Oplaadindicator (optioneel),
✱CAN BUS of niet (optioneel),
✱ Afmetingen: 282x146x82cm,
✱Nettogewicht: 2,7 kg (5,9 lb),
Aanvraag sturen
Product Details of48v Li-ion-oplader
Overzicht van 48v Li-Ion-opladers
Constant stroom opladen:Het maakt niet uit hoe de batterij onder spanning staat, hij kan worden opgeladen met de nominale stroomlimiet en constante stroom, waardoor het fenomeen van overstroom opladen in de vroege fase van de onderspanningsbatterij wordt vermeden.
Laden met constante spanning:Nadat de batterij is opgeladen met constante stroom, stijgt de spanning naar de ingestelde waarde en schakelt deze automatisch over naar laden met constante spanning. Op dit moment is de capaciteit opgeladen tot ongeveer 80 procent en neemt de laadstroom geleidelijk af. In de latere laadfase vermindert het opladen met constante spanning de gasontwikkeling en polarisatie van de batterij en verbetert het de levensduur van de batterij.
Voldoende indicatie:doorgaan met opladen met constante spanning en lage stroom, wanneer de batterijcapaciteit meer dan 95 procent bereikt, brandt het voldoende lampje en wordt het opladen gestopt.
Gelijkmatig opladen:Om achtergebleven accucellen en onvoldoende opladen van accu's en oude accu's in koude gebieden te voorkomen, beschikt deze machine over een speciale egalisatielaadfunctie. Nadat de batterij voldoende is, drukt u op de oplaadknop om het opladen uit te voeren en het opladen stopt automatisch na 2 uur. 10 procent van de batterijcapaciteit kan worden toegevoegd, laad deze regelmatig of een keer per maand op volgens de vereisten van de batterijhandleiding.
In elke staat, zolang de werkende stroom van de oplader is uitgeschakeld, kan deze worden uitgeschakeld.
Productmodellen
| Specificaties & modellen | Ingangsspanningsbereik | Nominale uitgangsspanning | Maximale uitgangsspanning | Maximale uitgangsstroom |
| SMCZ1-1230A/1230C | AC90-264V | 12V | 16.5V | 30A |
| SMCZ1-2430A/2430C | AC90-264V | 24V | 33.0V | 30A |
| SMCZ1-3625A/3625C | AC90-264V | 36V | 49.5V | 25A |
| SMCZ1-4825A/4825C | AC90-264V | 48V | 66.0V | 25A |
| SMCZ1-6020A/6015C | AC90-264V | 60V | 82.5V | 20A |
| SMCZ1-7218A/7212C | AC90-264V | 72V | 99.0V | 18A |
| SMCZ1-8015A | AC180-264V | 80V | 110V | 15A |
| SMCZ1-9610A | AC180-264V | 96V | 132V | 10A |
| SMCZ1-10207A | AC180-264V | 102V | 140V | 7A |
Technische parameters
| Item | prameters |
| AC-ingang breed spanningsbereik | AC90-264V |
| Frequentiebereik AC-ingang | 40-70HZ |
| Met APFC-functie Power Factor | 0.98 |
| Soft Switching Technische Efficiëntie | 93 procent |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graden ~ plus 60 graden |
| Bewaar temperatuur | -55 graden ~ plus 100 graden |
| CAN-communicatie | Optioneel |
| 12V3A hulpvoeding | Optioneel |
| LED-lichtindicator voor laadproces | Standaard |
| Lawaai | <46dB |
| Totale grootte | 282x146x82mm |
| Netto gewicht | 2,7 kg |
|
|
|
Sollicitatie
|
|
|
Over Summit Charger
Summit-opladerfabriek is gevestigd in Dezhou, provincie Shandong, China, werd opgericht in 2008.
|
|
Meer modellen

Populaire tags: 48v li-ion lader, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, groothandel, op voorraad
Een paar
48 volt batterijladerVolgende
Hete verkopende snelladerAanvraag sturen










