Acculader voor elektrische scooters
✱Ingangsspanningsbereik:AC90-264V;
✱Uitgangsspanning: DC 48V/60V/72V;
✱Input/Output-stekker (optioneel);
✱Oplaadindicator (optioneel);
✱CAN BUS of niet (optioneel);
Voordelen van de acculader van een e-scooter
Ben je het beu om je zorgen te maken dat je scooter zonder stroom komt te zitten? Schaf een van deze snelladende, tegen oververhitting beveiligde, tegen kortsluiting beveiligde, beveiligde omgekeerde batterijaansluiting, bescherming tegen ingangsspanning, volledig opgeladen, automatisch uitschakelende acculaders voor e-scooters aan. Met deze oplader in de hand zit je nooit meer zonder stroom!
Betaal niet te veel voor wegwerpbatterijen. Onze hoogwaardige acculader is uw ultieme oplossing. Van het onderhouden van de accu van uw scootmobiel tot het dagelijks opladen, wij staan voor u klaar. Aangedreven door de nieuwste lithium-iontechnologie, is deze oplader gemaakt van materialen van topkwaliteit en heeft hij veiligheidsvoorzieningen waarop u kunt rekenen. Geen gedoe met waardeloze alternatieven die het leven alleen maar ingewikkelder maken.
Deze draagbare48V 60V 72V E-Scooter Acculaderis de perfecte manier om ervoor te zorgen dat uw e-scooter altijd klaar is voor gebruik.
Met zijn draagbaarheid aan boord of op het handvat, kunt u uw batterij gemakkelijk overal opladen. Het is volledig verzegeld met een water- en stofdicht materiaal van aluminiumlegering, waardoor het de perfecte oplader is voor alle weersomstandigheden. Als je op zoek bent naar een handige en betrouwbare manier om de batterij van je e-scooter op te laden, dan is dit de oplader voor jou. Koop vandaag nog een oplader voor het leven!
Specificaties van de oplader
|
Modellen
|
SMCZ7volledig gesloten oplader
|
| AC-ingang breed spanningsbereik: | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV |
| AC-ingangsfrequentiebereik: | 40-70Hz |
| Met APFC-functie, arbeidsfactor: | Groter dan of gelijk aan 0.98 |
| efficiëntie: | Groter dan of gelijk aan 93 procent |
| IP-niveau: | 66/67 |
| Werktemperatuur: | -20 graden ~ plus 85 graden |
| Bewaar temperatuur: | - 55 graden ~ plus 100 graden |
| KAN Communicatie: | Optioneel |
| Hulpvoeding 12V3A: | Optioneel |
| LED-lichtindicator: | JA |
| Lawaai: | Minder dan of gelijk aan 45dB |
| Totale grootte: | 190 mm * 140 mm * 74,5 mm |
| Netto gewicht: | 2.0kg |
|
Modellen
|
Ingangsspanningsbereik
|
Nominale uitgangsspanning
|
Maximale uitgangsspanning
|
Maximale uitgangsstroom
|
| SMCZ7-4815A/4812C | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV | 48V | 60V | 15A/12A |
| SMCZ7-6012A/6008C | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV | 60V | 75V | 12A/8A |
| SMCZ7-7210A/7206C | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV | 72V | 90V | 10A/6A |
Optionele AC-ingangsstekkers en DC-uitgangsaansluitingen
Andere E-scooter ladermodellen met grotere laadstroom
Populaire tags: e scooter acculader, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, groothandel, op voorraad
Aanvraag sturen








