Club autolader
✱Ingangsspanningsbereik:AC90-264V,
✱Uitgangsspanning: DC 12V/24V/36V/48V/60V/72V/96V,
✱Input/Output-stekker (optioneel),
✱Oplaadindicator (optioneel),
✱CAN BUS of niet (optioneel),
✱ Afmetingen: 282x146x82cm,
✱Nettogewicht: 2,7 kg (5,9 lb),
Overzicht
|
Hallo, heb je een clubcar golfkar? Zijn het 2 of 4 stoelen? Heb je het zelf gebruikt of verkocht? Als een van de meest bekende golfkarretjes ter wereld, is de golfkar van de club, ongeacht het exterieurontwerp, de rompstructuur en de ingebouwde motor, de batterij de beste match. Dan heb je een toplader nodig, een toplader met overspannings- en overstroombeveiliging, waterdicht en schokbestendig, IP67-classificatie, en de lader zelf gebruikt de nieuwste technologieën. Standaard ingebouwde lader: |
![]() |
Modellen
|
Modellen&specificaties |
Ingangsspanningsbereik |
Nominale uitgangsspanning |
Maximale uitgangsspanning |
Maximale uitgangsstroom |
|
SMCZ1-1230A |
AC180-264V |
12V |
16.5V |
30A |
|
SMCZ1-2430A/2430C |
AC90-264V |
24V |
33.0V |
30A |
|
SMCZ1-3625A/3625C |
AC90-264V |
36V |
49.5V |
25A |
|
SMCZ1-4825A/4820C |
AC90-264V |
48V |
66.0V |
25A |
|
SMCZ1-6020A/6015C |
AC90-264V |
60V |
82.2V |
20A |
|
SMCZ1-7218A/7215C |
AC90-264V |
72V |
99.0V |
18A |
|
SMCZ1-8015A |
AC180-264V |
80V |
110V |
15A |
|
SMCZ1-96(102)10A |
AC180-264V |
96V/102V |
132V/140V |
10A |
Technische parameters
| Item | prameters |
| AC-ingang breed spanningsbereik | AC90-264V |
| Frequentiebereik AC-ingang | 40-70HZ |
| Met APFC-functie Power Factor | 0.98 |
| Soft Switching Technische Efficiëntie | 93 procent |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graden ~ plus 60 graden |
| Bewaar temperatuur | -55 graden ~ plus 100 graden |
| CAN-communicatie | Optioneel |
| 12V3A hulpvoeding | Optioneel |
| LED-lichtindicator voor laadproces | Standaard |
| Lawaai | <46dB |
| Totale grootte | 281x146x82mm |
| Netto gewicht | 2,7 kg |
Sollicitatie
|
|
Over Summit?
|
Summit Power Co., Ltd is een professionele fabrikant die zich bezighoudt met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van loodzuurbatterijen en lithiumbatterijladers. Van het ontwerp en de toepassing van laders tot het leveren van producten en follow-up trackingservice, top is altijd geweest ijverig in achtervolging, vervullen hun plichten, en doen hun best om klanten te dienen! We streven ernaar om aan de behoeften van klanten te voldoen en de gezonde ontwikkeling van de batterijlaadindustrie als doel van werk te bevorderen! We hebben ons altijd gehouden aan de high-end, leren van anderen en blijven de kwaliteit van ons werk verbeteren. De subtiliteiten tonen de kwaliteit van onze producten en de intenties van onze service. Onze missie is: de ontwikkeling van de industrie als onze verantwoordelijkheid nemen! |
|
|
Populaire tags: club autolader, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, groothandel, op voorraad
Aanvraag sturen








