Volledig verzegelde ingebouwde lader van 3,3 kW
✱Ingangsspanningsbereik:AC90-264V,
✱Uitgangsspanning: DC48V/60V/72V/96V/120V/144V/170V/312V,
✱Input/Output-stekker (optioneel),
✱Oplaadindicator (optioneel),
✱CAN BUS of niet (optioneel),
✱ Afmetingen: 294 x 210 x 111 cm,
✱Nettogewicht: 6 kg (13 lb),
3.3kw volledig verzegelde ingebouwde lader is speciaal ontworpen door Summit Power Co., Ltd voor het leveren van elektriciteit voor de stroomaccu van elektrische voertuigen, op basis van de nationale normen voor de lader. Dit product heeft niet alleen de voordelen van een hoog rendement, een klein formaat, een hoge stabiliteit, een lange levensduur, maar ook een hoge beschermingsgraad en een hoge betrouwbaarheid en volledige beschermingsfunctie, enz. Het is absoluut een ideale oplaadvoeding voor f elektrische voertuigen. Deze oplader heeft een ingebouwd warmtegevoelig apparaat en kan zich automatisch herstellen door de thermische beveiliging. Volledig afgesloten potproces en tot IP66/67 beschermingsniveau zorgen ervoor dat er geen problemen ontstaan in een complexe omgeving.
Specificaties van volledig verzegelde ingebouwde lader
| Modellen | Ingangsspanningsbereik | Nominale uitgangsspanning | Maximale uitgangsspanning | Maximale uitgangsstroom |
| SMHC3-4842A | AC90-264V | 48V | 66V | 42A |
| SMHC3-6040A | AC90-264V | 60V | 82.5V | 40A |
| SMHC3-7240A | AC90-264V | 72V | 99V | 40A |
| SMHC3-8440A | AC90-264V | 80V | 110V | 40A |
| SMHC3-9632A | AC90-264V | 96V | 132V | 32A |
| SMHC3-12025A | AC90-264V | 120V | 165V | 25A |
| SMHC3-14423A | AC90-264V | 144V | 198V | 23A |
| SMHC3-31210A | AC90-264V | 312V | 440V | 10A |
Technische parameters
| AC-ingang breed spanningsbereik | AC90-264V |
| Frequentiebereik AC-ingang | 40-70HZ |
| Met APFC-functie Power Factor | Groter dan of gelijk aan 0.98 |
| Efficiëntie van Soft Switching-technologie | Groter dan of gelijk aan 93 procent |
| IP-klasse | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graad ~-60 graad |
| Bewaar temperatuur | -55 graad ~-100 graad |
| KAN Communicatie Functie | Optioneel |
| 12V3A hulpvoeding | Optioneel |
| LED-lichtindicator voor laadproces | Standaard |
| Lawaai | Minder dan of gelijk aan 45dB |
| Totale grootte | 294x210x111mm |
| Netto gewicht | 5,9 kg |
Beschermingsfunctie
![]() | ![]() |
Toepassing van 3,3 kW volledig verzegelde ingebouwde lader
Toepassen op elektrische voertuigen: sightseeing-auto, clubauto, golfkar, patrouillewagen, elektrische reinigingsapparatuur, veegmachine, grasmaaier;

Over Summit Charger
![]() |
![]() |
Onze service
(1) Inpakken
1 oplader 1 doos, inclusief productnaam, productonderdeelnummer, productmerk, producttype, productienummer en naam van de fabrikant; In de verpakking, samen met de technische documenten, inclusief paklijst, kwaliteitscertificaat, productspecificatie.
(2) Vervoer
Geschikt voor auto's, boten, vliegtuigen, transport. De producten moeten worden beschermd tegen zonneschijn en vocht en op een beschaafde manier worden vervoerd.
(3) Opslag
Het product moet in de verpakking worden bewaard wanneer het niet wordt gebruikt en in een 5rangtot 40rangschone, droge en goed geventileerde omgeving. Het mag niet samen met chemicaliën, zuren en alkaliën enz. worden bewaard. Vermijd opslag in de zon, vuur, water en vermijd opslag met bijtende stoffen. De opslagperiode is 2 jaar (vanaf de inventarisdatum van de fabriek). Na de opslagperiode van 24 maanden moeten de producten nog steeds voldoen aan de bepalingen van de relevante normen.
Populaire tags: 3.3kw volledig verzegelde ingebouwde lader, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, groothandel, op voorraad
Aanvraag sturen











