
72v oplader voor NUL
✱Ingangsspanningsbereik:AC90-264V,
✱Uitgangsspanning: DC 12V/24V/36V/48V/60V/72V/96V,
✱Input/Output-stekker (optioneel),
✱Oplaadindicator (optioneel),
✱CAN BUS of niet (optioneel),
✱Afmetingen: 282x168x90cm,
✱Nettogewicht: 3,8 kg (8,3 lb),
Overzicht
Summit Charger-voordelen
Iedereen zou goed bekend moeten zijn met het merk ZERO. ZERO is opgericht in 1992 en heeft zich altijd toegewijd aan het creëren van hardtails die gemakkelijk te berijden zijn. Hun houding en smaak zijn gewild bij veel consumenten. In 2002 begonnen ze met de massaproductie van dit unieke ontwerp. , werd de vijfde motorfietsfabrikant in Japan. De eigenaar van het bedrijf was vroeger een racer en hij moest elke proefrit persoonlijk afhandelen. Hun houding en precisie zijn de sleutel tot het huidige succes van Zero, en het balanceren van het gewicht van de fiets met de lengte van de berijder, samen met een traditionele veerkop en een hardtailframe, kan een uitdaging zijn. Met de installatie van stadslaadpalen kunnen steeds meer motorfietsen op straat worden opgeladen. Laten we nu eens kijken naar deze onmisbare oplader voor het opladen van ZERO motorfietsen.

Specificatie
| Specificaties & modellen | Ingangsspanningsbereik | Nominale uitgangsspanning | Maximale spanning spanning | Maximale uitgangsstroom |
| SMCZ2-1230A/1230C | AC90-264V | 12V | 20V | 30A |
| SMCZ2-2445A/2440C | AC90-264V | 24V | 33V | 45A |
| SMCZ2-3640A/3640C | AC90-264V | 36V | 49.5V | 40A |
| SMCZ2-4835A/4825C | AC90-264V | 48V | 66V | 35A |
| SMCZ2-6030A/6020C | AC90-264V | 60V | 82.5V | 30A |
| SMCZ2-7225A/7218C | AC90-264V | 72V | 99V | 25A |
| SMCZ2-8022A | AC180-264V | 80V | 110V | 22A |
| SMCZ2-9610A/9610C | AC90-264V | 96V | 132V | 10A |
Technische parameters
| Item | prameters |
| AC-ingang breed spanningsbereik | AC90-264V |
| Frequentiebereik AC-ingang | 40-70HZ |
| Met APFC-functie Power Factor | 0.98 |
| Soft Switching Technische Efficiëntie | 93 procent |
| Beschermingsniveau | IP67 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 graden ~ plus 60 graden |
| Bewaar temperatuur | -55 graden ~ plus 100 graden |
| CAN-communicatie | Optioneel |
| 12V3A hulpvoeding | Optioneel |
| LED-lichtindicator voor laadproces | Standaard |
| Lawaai | <46dB |
| Totale grootte | 282x168x90mm |
| Netto gewicht | 3,8 kg |
Productvoordelen

Over Summit
![]() |
![]() |
Populaire tags: 72v oplader voor nul, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, groothandel, op voorraad
Aanvraag sturen


